Wtorek
2018-09-25
00:47
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Październik 2014  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Archiwum wpisów
Licznik odwiedzin

Poznanie Prawdy

Główna » 2014 » Październik » 12 » Satanizm, okultyzm w świecie
09:53
Satanizm, okultyzm w świecie

Satanizm i okultyzm opanował cały świat. Poruszając się po tym świecie, niemal niemożliwym jest uniknąć symboliki satanistycznej, okultystycznej. Ta symbolika pojawia się w reklamach, filmach, muzyce, grach i wielu innych. Czasami nawet nie wiemy, że w domu mamy okultystyczne przedmioty! Znając choć mniej więcej symbolikę okultystyczną, można zauważyć nią i tym samym ją omijać.

Reklamy satanistyczno-okultystyczne z symbolami masońskimi:

 

Satanizm, okultyzm w muzyce

We współczesnym świecie, muzyka jest czymś zupełnie innym, nie jest to bynajmniej ta sama muzyka jak dawniej. Obecnie niemal wszystkie utwory, wszyscy wykonawcy pracują dla tej samej potężnej korporacji, która decyduje o sławie owych piosenkarzy. Bez owej korporacji piosenkarze nie mogliby sobie pozwolić na tak wysokie dochody, wyświetlenia itd. Dlaczego? Są 2 wyjaśnienia: 1) Brak środków finansowych, prężnej reklamy, 2) współcześni ludzie są na tyle zdemoralizowani, że lubią tylko głupie i całkowicie niemoralne rzeczy. Są pod wpływem Prania mózgu, kontroli umysłu, o więcej przeczytasz tutaj http://poznanieprawdy.ucoz.pl/news/2014-08-25-22. Jak myślisz, czy owym korporacjom zależy na Twojej zabawie czy może ich zabawie? Prostą odpowiedzią jest, to że oni czczą Szatana! 

A więc w jaki sposób owi piosenkarze zyskują sławę? Przypomina to jak Jezus był kuszony przez Szatana. Sprawdźmy co Pismo nam o tym mówi. Czytamy w Ewangelii Mateusza: 

(1) Wtedy Duch zaprowadził Jezusa na pustynię, aby go kusił diabeł. (2) A gdy pościł czterdzieści dni i czterdzieści nocy, wówczas łaknął. (3) I przystąpił do niego kusiciel, i rzekł mu: Jeżeli jesteś Synem Bożym, powiedz, aby te kamienie stały się chlebem. (4) A On odpowiadając, rzekł: Napisano: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. (5) Wtedy wziął go diabeł do miasta świętego i postawił go na szczycie świątyni. (6) I rzekł mu: Jeżeli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, napisano bowiem: Aniołom swoim przykaże o tobie, abyś nie zranił o kamień nogi swojej.(7) Jezus mu rzekł: Napisane jest również: Nie będziesz kusił Pana, Boga swego. (8) Znowu wziął go diabeł na bardzo wysoką górę i pokazał mu wszystkie królestwa świata oraz chwałę ich. (9) I rzekł mu: To wszystko dam ci, jeśli upadniesz i złożysz mi pokłon. (10) Wtedy rzekł mu Jezus: Idź precz, szatanie! Albowiem napisano: Panu Bogu swemu pokłon oddawać i tylko jemu służyć będziesz. (11) Wtedy opuścił go diabeł, a aniołowie przystąpili i służyli mu. (Ewangelia Mateusza 4:1-11)

Obejrzyj dokładnie te filmy i zastanów się dobrze:

SEKS, PRZEMOC, PATOLOGIE, SATANIZM, OKULTYZM - CZYLI TO CO DAJE CI PRZEMYSŁ MUZYCZNY!

Oglądając wiele teledysków, słuchając muzyki, powinieneś zdać sobie sprawy że nic dobrego globalna muzyka Ci nic nie oferuje, a wyłacznie odciąga Cię od piękna, moralności, dobra i innych wspaniałych rzeczy.

GLOBALNA MUZYKA SATANISTYCZNO - OKULTYSTYCZNA I NEGATYWNE SKUTKI

Owa muzyka oferowana wszędzie przez wielkie korporacje to nic innego jak jeden wielki przekręt na globalną skalę światową. Muzyka może:

  1. Powodować negatywne nastroje: nienawiść, gniew, lenistwo, bunt, agresja, myśli nieczyste, myśli samobójcze itd.
  2. Powodować utratę pozytywnych emocji i uczuć: miłość, dobro, wrażliwość, uczciwość itd.
  3. W najgorszym wypadku może powodować nawet samobójstwo czy opętanie!

Czy można sprzedać duszę?

Uwaga, mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Duszy nie da się sprzedać nikomu! Szatanowi także nie da się sprzedać! To mega kłamstwo Szatana, sprytny trick. Osoba, która rzekomo 'sprzedała' duszę Szatanowi, będzie myślała że jest już skończona. I że nie może już powrócić do Boga. W rzeczywistości tylko Bóg będzie nas sądził - bo tylko on ma taką możliwość! Szatan jest ograniczony do zwodzenia i kłamania. Jeśli ktoś 'sprzedał' duszę Szatanowi i chciałby powrócić do Boga, to musi odrzucić Szatana całkiem i pokierować się do Boga, wyspowiadać się bezpośrednio Bogu, okazać skruchę (żałować za grzechy ) i chcieć Go już nigdy nie zawodzić. Osoba ta, nie powinna się przejmować kwestią zbawienia, o ile naprawdę się zmieni, narodzi na nowo. Jednakże osoba taka, która podpisała owy 'cyrograf', może nie mieć możliwości porwania w przyszłym czasie, prawdopodobnie niedługo.

(1) Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo. (2) Widziałem też innego anioła wstępującego od wschodu słońca, który miał pieczęć Boga żywego i który zawołał głosem donośnym na czterech aniołów, którym zezwolono wyrządzić szkodę ziemi i morzu, mówiąc: (3) Nie wyrządźcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich. (4) I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich: (5) z plemienia Judy dwanaście tysięcy opieczętowanych, z plemienia Rubena dwanaście tysięcy, z plemienia Gada dwanaście tysięcy, (6) z plemienia Asera dwanaście tysięcy, z plemienia Naftalego dwanaście tysięcy, z plemienia Manassesa dwanaście tysięcy, (7) z plemienia Symeona dwanaście tysięcy, z plemienia Lewiego dwanaście tysięcy, z plemienia Issachara dwanaście tysięcy, (8) z plemienia Zebulona dwanaście tysięcy, z plemienia Józefa dwanaście tysięcy, z plemienia Beniamina dwanaście tysięcy opieczętowanych. (9) Potem widziałem, a oto tłum wielki, którego nikt nie mógł zliczyć, z każdego narodu i ze wszystkich plemion, i ludów, i języków, którzy stali przed tronem i przed Barankiem, odzianych w szaty białe, z palmami w swych rękach. (10) I wołali głosem donośnym, mówiąc: Zbawienie jest u Boga naszego, który siedzi na tronie, i u Baranka. (11) A wszyscy aniołowie stali wokoło tronu i starców, i czterech postaci, i upadli przed tronem na twarze swoje, i oddali pokłon Bogu, (12) mówiąc: Amen! Błogosławieństwo i chwała, i mądrość, i dziękczynienie, i cześć, i moc, i siła Bogu naszemu na wieki wieków. Amen. (13) I odezwał się jeden ze starców, i rzekł do mnie: Któż to są ci przyodziani w szaty białe i skąd przyszli? (14) I rzekłem mu: Panie mój, ty wiesz. A on rzekł do mnie: To są ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku i wyprali szaty swoje, i wybielili je we krwi Baranka. (15) Dlatego są przed tronem Bożym i służą mu we dnie i w nocy w świątyni jego, a Ten, który siedzi na tronie, osłoni ich obecnością swoją. (16)Nie będą już łaknąć ani pragnąć, i nie padnie na nich słońce ani żaden upał, (17) ponieważ Baranek, który jest pośród tronu, będzie ich pasł i prowadził do źródeł żywych wód; i otrze Bóg wszelką łzę z ich oczu. (Apokalipsa Św. Jana 7:1-17)

Ciekawy film:

Filmy i bajki satanistyczne, okultystyczne

Filmy i bajki nie są wolne od symboliki satanistycznej, okultystycznej. 

Podaje przykłady...

Film animowany, tzw. anime:

Różnorakie seriale Cartoon Network:

Mroczne przygody Billy'ego i Mandy

Ten obrazek przedstawia demona, wraz z dzieciakami - czyli niemiłą Mandy oraz Billy'ego. Nie jest to dobry przykład dla dzieci.

Młodzi Tytani

Tytani, piątka bohaterów, walcząca ze złem, mającą umiejętności nadprzyrodzone okultystyczne. Owe postacie posiadają takie moce jak: magia, zmiennokształtność itp.

Filmy Disneya a satanizm

Największe korporacje kinematograficzne (zajmujące się filmem, muzyką), które przemycają treści o symbolice satanistycznej, okultystycznej:

- The Walt Disney Company

- Hollywood

Gry

Świat gier nie jest wolny od zagrożeń zarówno duchowych jak psychicznych.

Już pierwsze spopularyzowane gry, powstające w latach 90. XX wieku, zawierały elementy przemocy i satanizmu. Niekiedy ich celem była właśnie przemoc czy zadanie komuś śmierci (np. seria gier Mortal Kombat – tłum. Śmiertelna Walka). Z czasem, wraz z rozwojem technologii, grafika stawała się coraz dokładniejsza i bardziej precyzyjna. W gry wpleciono symbole i elementy okultystyczne. Nietrudno było stwierdzić propagowanie i kult zła, cierpienia, przemocy, śmierci czy szatana, gdyż często już tytuły mówiły same za siebie: Devil Inside (Diabeł w środku), Game of Death (Gra Śmierci) czy Resident Evil (Mieszkanie Zła). W ofercie sklepów pojawiły się także gry antychrześcijańskie. Dla przykładu można podać grę Populous III, w której gracz uczy się, jak zostać bogiem.

Pomimo ogromnej ilości agresji i przemocy wynoszonej na piedestał, gry te często posiadają ograniczenia wiekowe nieproporcjonalnie niskie do ilości propagowanych treści. Większość gier prezentuje sceny pospolitej przemocy, niedwuznaczne sytuacje seksualne, prostytucję, wulgarny język oraz gloryfikuje działalność przestępczą. Przykładem może być gra z serii GTA (przyp. Grand Theft Auto). Badania poświęcone osobom grającym w gry komputerowe z dużą ilością przemocy wykazały, iż gracze ci cechują się nasiloną agresją, sporą pewnością siebie, unikaniem odpowiedzialności oraz przekonaniem o własnej doskonałości. Stwierdzono także problemy w budowaniu właściwych kontaktów społecznych. Gracze ci często traktują innych jak przedmioty, które można zniszczyć, przestawić, wykorzystać. Amerykański psycholog Craig Brod stwierdził, że kosztem rewolucji komputerowej jest tzw. technocentryczny model człowieka, który charakteryzuje się m. in. adoptowanie nawyków umysłu zbliżonych do działania komputera, słaba uczuciowość, naleganie na wydajność i szybkość, brak empatii, niska tolerancja na niejednoznaczność ludzkiego zachowania i komunikowania się.

To wszystko sprawia, że poza konsekwencjami psychospołecznymi, pojawiają się także konsekwencje duchowe. Gry komputerowe mogę stanowić ogromne możliwościotwierania się na świat demoniczny. Utożsamienie się z postacią prowadzoną w grze (które ma miejsce przy każdej rozgrywce), połączonej z mniej bądź bardziej świadomą afirmacją zła (przemocy, agresji, satanizmu, okultyzmu) jest wewnętrznym przyzwoleniem na ingerencję szatana w naszym życiu.

Przykłady:

Gry zawierające satanizm i okultyzm:

Aces and Eights
Darklands
Devil Inside
Doom
Dungeon Keeper
Elvira
Evil’s Doom
Garbiel Knight
Game of Death
Hell on Earth
Heretic
Hero’s quest
Hexen
Killing Stones
Messiah
Mortal Kombat
Quake
Resident Evil
Running Man
Russian Roulette
Seventh sword of mendor
Suburbs
Wizard’s crown

Gry zawierające satanizm i przemoc:

Assassin’s Creed
Blood
Carmageddon
Clive Barker’s Jericho
Counter Strike
Diablo
Dungeons & Dragons
Fear
Grand Theft Auto
Hitman
Kingpin
Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude
Manhunt
Metal Gear Solid
Postal
Rumble Roses
The Darkness
The Guy Game
The Punisher

Gry antychrześcijańskie:

Hell Game
Perihelion
Populus III
Sententiahas

http://zagrozeniaduchowe.pl/?p=486

Przemysł zabawkowy

Czy jakaś bliska ci osoba posiada lalki Monster Hight, Hello Kitty i tym podobne?

Przyjrzyjmy się im!

Czaszka na owym logo, nawiązuje do kultu śmierci. Aczkolwiek oficjalnie, mówią że nie - nie, to rozwija, sprawia że dzieci dojrzewają, i wiele innych bzdet!

A tutaj mamy szatańskiego kotka bez ust! 

Film o zagrożeniach duchowych:


POP-Satanizm w muzyce serwowanej od rana do wieczora na kanałach muzycznych:

Również i ciekawy artykuł: 

http://www.prisonplanet.pl/kultura/a_teraz_w_ramach,p1476092106

Wyświetleń: 1496 | Dodał: poznanieprawdy | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0