Wtorek
2018-09-25
00:05
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Październik 2014  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Archiwum wpisów
Licznik odwiedzin

Poznanie Prawdy

Główna » 2014 » Październik » 11 » Poznanie Prawdy (Rzeczywistości) - przeczytaj na początku!
20:38
Poznanie Prawdy (Rzeczywistości) - przeczytaj na początku!

Na początku, musisz zdegradować dysku umysłu (czyli zapomnieć o wszystkim, co wiesz).
Tylko wtedy, będziesz mógł w pełni z otwartym umysłem przystąpić do czytania.
Wróć jak będziesz gotów.

Jesteś gotowy?
A więc, zacznijmy od tego co na co będziemy sobie odpowiadać:

 1. Kim jesteśmy i jakie jest nasze pochodzenie? 
 2. Olbrzymy, Nefilimy 
 3. Kto nami rządzi?
 4. Pochodzenie zła
 5. Czy istnieje prawda absolutna?

1) Wiem, wiem... Zapewne odpowiesz jednym tchem: "jesteśmy ludźmi wyżej rozwiniętymi, a naszym przodkiem jest małpa".
Bzdura, bzdura, bzdura...!
Ty nadal nie myślisz...
Oficjalna nauka wmówiła nam wiele idiotycznych teorii, które nie mają żadnego logicznego sensu.
Oficjalnie mówią to, a nieoficjalnie to nauka zmyślona przez ludzi.

Uważam teorię ewolucji (w tym teorię wielkiego wybuchu) za bezsensowną, ponieważ:

 • energia jest wyczerpywalna
 • nie ma przyczyny
 • zaprzecza prawu ładu (moje nazewnictwo) - musi być celowy projekt, zaprogramowanie
 • zaprzecza prawu przyczynowo - skutkowym zgodnie z którym, potrzebna jest przyczyna, aby coś zaistniało

W rzeczywistości... jesteśmy dziećmi Bożymi stworzonymi na Jego obraz i podobieństwo.
Jak mówi Księga Rodzaju:

(27) I stworzył Bóg człowieka na obraz swój. Na obraz Boga stworzył go. Jako mężczyznę i niewiastę stworzył ich. (Księga Rodzaju 1:27)

Polecam filmy dokumentalne, które rozwiewają wątpliwości odnośnie teorii ewolucji (w tym wielkiego wybuchu):

2) Niemal we wszystkich kulturach świata, pojawiały się Nefilimy, tzw. giganci bądź upadli. Nefilimy pojawiały się w mitologiach, baśniach, legendach, opowieściach, a nawet w Biblii, historii, archeologii. Chodzi oczywiście o upadłych aniołów czy demonów.

Co mówi nam o nich Biblia. Przytoczę fragment z Księgi Rodzaju, gdzie najlepiej jest to zobrazowane:

(1) A kiedy ludzie zaczęli rozmnażać się na ziemi i rodziły im się córki, (2) ujrzeli synowie boży, że córki ludzkie były piękne. Wzięli więc sobie za żony te wszystkie, które sobie upatrzyli. (3) I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat. (4) A w owych czasach, również i potem, gdy synowie boży obcowali z córkami ludzkimi, byli na ziemi olbrzymi, których im one rodziły. To są mocarze, którzy z dawien dawna byli sławni. (Księga Rodzaju 6:1-4)

W tym fragmencie jest ukazane to, że Nefilimy współżyły z córkami ludzkimi.

(5) A gdy Pan widział, że wielka jest złość człowieka na ziemi i że wszelkie jego myśli oraz dążenia jego serca są ustawicznie złe, (6) żałował Pan, że uczynił człowieka na ziemi i bolał nad tym w sercu swoim. (7) I rzekł Pan: Zgładzę człowieka, którego stworzyłem, z powierzchni ziemi, począwszy od człowieka aż do bydlęcia, aż do płazów i ptactwa niebios, gdyż żałuję, że je uczyniłem. (8) Ale Noe znalazł łaskę w oczach Pana. (9) Oto dzieje rodu Noego: Noe był mężem sprawiedliwym, nieskazitelnym wśród swojego pokolenia. Noe chodził z Bogiem. (Księga Rodzaju 6:5-9)

Jednak Bóg nie chciał mieszania DNA Nefilimów z DNA ludzkim, więc musiał zgładzić człowieka (tylko Noe miał czyste DNA wśród swojego pokolenia). 

Powody były oczywiste:

 • rodzenie się olbrzymich dzieci
 • tworzenie się nowych rodzai zwierząt hybryd (DNA Nefilimów+DNA zwierząt)
 • skrajnie olbrzymie rozmiar

Spytasz, co się z nimi stało dalej? Potop ich zatopił.

(17) A potop trwał na ziemi czterdzieści dni. I wezbrały wody i podniosły arkę, i płynęła wysoko nad ziemią. (18) A wody przybrały i podniosły się bardzo nad ziemią, arka zaś unosiła się na powierzchni wód. (19) Wody zaś wzbierały coraz bardziej nad ziemią, tak że zostały zakryte wszystkie wysokie góry, które były pod niebem. (20) Na piętnaście łokci wezbrały wody ponad góry, tak że zupełnie zostały zakryte. (21) I wyginęło wszelkie ciało poruszające się na ziemi: ptactwo, bydło i dzikie zwierzęta, i wszelkie płazy, pełzające po ziemi, i wszyscy ludzie. (22) Wszystko, co miało w nozdrzach tchnienie życia, wszystko, co było na suchym lądzie, pomarło. (23) Tak zgładził Bóg wszystkie istoty, które były na powierzchni ziemi, począwszy od człowieka aż do bydła, aż do płazów i ptactwa niebios; to wszystko zostało zgładzone z ziemi. Pozostał tylko Noe i to, co z nim było w arce. (24) A wody wzbierały nad ziemią sto pięćdziesiąt dni. (Księga Rodzaju 7:17-24)
 

Możesz spytać, no ale czekaj, dlaczego Bóg nie mógł zgładzić tylko Nefilimów czy hybryd ludzi i zwierząt?

Ponieważ:

 • Bóg chciał pozostawić ślady

Teraz przejdźmy do dowodów archeologicznych:

3) Obecnie jesteśmy rządzeni przez ludzi, którzy w jakiś nieznany nam sposób zachowali normalne rozmiary, a więc nie wyróżniają się z tłumu. Władcy tego świata to najczęściej osoby bez sumienia, których nic nie zatrzyma, stąd nasuwa się prosty wniosek, że Nefilimy wcale nie umarły, lecz one są wśród nas. Bardziej to jednak hipoteza.

4) Na temat pochodzenia zła wypowiada się Biblia. Cytuję:

(16) I dał Pan Bóg człowiekowi taki rozkaz: Z każdego drzewa tego ogrodu możesz jeść, (17) ale z drzewa poznania dobra i zła nie wolno ci jeść, bo gdy tylko zjesz z niego, na pewno umrzesz. (Księga Rodzaju 2:16-17)

Prosty nakaz: nie zrywaj owocu z drzewa poznania dobra i zła. I tyle.

(1) A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść? (2) A kobieta odpowiedziała wężowi: Możemy jeść owoce z drzew ogrodu, (3) tylko o owocu drzewa, które jest w środku ogrodu, rzekł Bóg: Nie wolno wam z niego jeść ani się go dotykać, abyście nie umarli. (4) Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie, (5) lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło. (Księga rodzaju 3: 1-5)

Wąż, chodzi oczywiście o szatana.

(6) A gdy kobieta zobaczyła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia i że były miłe dla oczu, i godne pożądania dla zdobycia mądrości, zerwała z niego owoc i jadła. Dała też mężowi swemu, który był z nią, i on też jadł. (7) Wtedy otworzyły się oczy im obojgu i poznali, że są nadzy. Spletli więc liście figowe i zrobili sobie przepaski. (Księga rodzaju 3: 6-7)

Ewa zerwała owoc z drzewa poznania dobra i zła, i jadła oraz dała go też Adamowi i on też jadł. Zobaczmy co się dzieje dalej...

 (8) A gdy usłyszeli szelest Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie w powiewie dziennym, skrył się Adam z żoną swoją przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu. (9) Lecz Pan Bóg zawołał na Adama i rzekł do niego: Gdzie jesteś? (10) A on odpowiedział: Usłyszałem szelest twój w ogrodzie i zląkłem się, gdyż jestem nagi, dlatego skryłem się. (11) Wtedy rzekł Bóg: Kto ci powiedział, że jesteś nagi? Czy jadłeś z drzewa, z którego zakazałem ci jeść? (12) Na to rzekł Adam: Kobieta, którą mi dałeś, aby była ze mną, dała mi z tego drzewa i jadłem. (13) Wtedy rzekł Pan Bóg do kobiety: Dlaczego to uczyniłaś? I odpowiedziała kobieta: Wąż mnie zwiódł i jadłam. (14) Wtedy rzekł Pan Bóg do węża: Ponieważ to uczyniłeś, będziesz przeklęty wśród wszelkiego bydła i wszelkiego dzikiego zwierza. Na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni życia swego! (15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę. (16) Do kobiety zaś rzekł: Pomnożę dolegliwości brzemienności twojej, w bólach będziesz rodziła dzieci, mimo to ku mężowi twemu pociągać cię będą pragnienia twoje, on zaś będzie panował nad tobą. (17) A do Adama rzekł: Ponieważ usłuchałeś głosu żony swojej i jadłeś z drzewa, z którego ci zabroniłem, mówiąc: Nie wolno ci jeść z niego, przeklęta niech będzie ziemia z powodu ciebie! W mozole żywić się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego! (18) Ciernie i osty rodzić ci będzie i żywić się będziesz zielem polnym. (19) W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz. (20) I nazwał Adam żonę swoją Ewa, gdyż ona była matką wszystkich żyjących. (21) I uczynił Pan Bóg Adamowi i jego żonie odzienie ze skór, i przyodział ich. (22) I rzekł Pan Bóg: Oto człowiek stał się taki jak my: zna dobro i zło. Byleby tylko nie wyciągnął teraz ręki swej i nie zerwał owocu także z drzewa życia, i nie zjadł, a potem żył na wieki! (23) Odprawił go więc Pan Bóg z ogrodu Eden, aby uprawiał ziemię, z której został wzięty. (24) I tak wygnał człowieka, a na wschód od ogrodu Eden umieścił cheruby i płomienisty miecz wirujący, aby strzegły drogi do drzewa życia. (Księga rodzaju 3: 8-24)

Podstawowym skutkiem zerwania nakazu o treści nie zrywaj owocu z drzewa poznania dobra i zła jest:

 • rodzenie kobiety w bólach oraz miesiączka, czyli krwawienie miesięczne
 • panowanie mężczyzny nad kobietą (tak jakby wyższość; kobieta jest bardziej wrażliwa i kieruje się bardziej emocjami, zaś mężczyzna jest bardziej ugruntowany, jest fundamentem - bez obrazy dla kobiet, chodzi tylko o ujęcie tej kwestii)

​Skutek do którego można logicznie dojść:

 • połączenie psychy dobrej ze złą (istnienie psychy złej i dobrej), czyt. Psyche (gr. ψυχή) – tchnienie, dusza, psychika

Podsumowując: złamanie nakazu w Ogrodzie Eden poniosło bardzo wiele negatywnych skutków.

Przede wszystkim zaburzyło to prawo ładu dobra i zła (moje nazewnictwo).                                       Dlatego odtąd człowiek poznał co to znaczy zło. Aktualnie istnieje dobro i zło. Obecnie czekamy na armagedon, który zakończy istnienie zła za sprawą Jezusa Chrystusa - naszego Zbawiciela.

5) Można logicznie dojść do wniosku, że prawo ładu (moje nazewnictwo) we wszechświecie istnieje - cały Wszechświat jest idealnie dopasowany, zachowana jest proporcja, nie ma niczego wybrakowanego, nie ma chaosu. W takim Wszechświecie prawda absolutna również musi istnieć, dlatego że Wszechświat jest doskonały, a w nim panują prawa fizyki, które zachowują ład. Inaczej mówiąc cały Wszechświat jest idealnie zaprogramowany, owymi programami są prawa fizyki, które zachowują ład i odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie Wszechświata.

Wyświetleń: 941 | Dodał: poznanieprawdy | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0