Wtorek
2018-09-25
00:05
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Październik 2014  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Archiwum wpisów
Licznik odwiedzin

Poznanie Prawdy

Główna » 2014 » Październik » 12 » Indentyfikator dla ciebie od systemu
10:11
Indentyfikator dla ciebie od systemu

Ludzi uczciwie poszukujących prawdę celowo się ośmiesza i wyszydza. Cel jest jasny i prosty. Ludzie ci są niewygodni dla systemu. System wskazuje kto jest tym nieodpowiednim. Wielcy uczeni stworzyli system, który obowiązuje wszędzie, w każdym rozwiniętym państwie. Ustalili oni pewne zasady myślenia, zachowania, reagowania. Idealną częścią systemu jest szkoła, gdzie ludzie są przetrzymywani obowiązkowo i zmuszani do kolektywizmu, czyli myślenia jak wszyscy - czyli jak system. Każdemu, kto się sprzeciwa, każdemu kto myśli w sposób niepoprawny dla interesów systemu, system daje odpowiedni indentyfikator od rodzaju. 
Jeśli wiesz o spiskach, to daje ci indentyfikator "zwolennik teorii spiskowych". Jeśli zachowujesz się bardzo indywidualistycznie i nie dajesz prać swojego umysłu, to stajesz się "dziwakiem", "marginesem", "wykluczonym", "innym".

Czym charakteryzuje się owy wykreowany system?

- myśleniem mechanicznym

- reagowaniem mechanicznym

- życiem w nieświadomości

- życiem bezrefleksyjnym


Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że są w pewnym sensie marionetkami systemu. A ci, którzy mają wyprany i zaprogramowany umysł, są częścią systemu. Owi ludzie wraz z systemem atakują tych ludzi, którzy opierają się praniu mózgu czy głoszą prawdę. Zazwyczaj owi ludzie robią to nieświadomie, bo nie rozumieją przesłania prawdy, nie zauważają wielu detali, prawda nie dochodzi do ich świadomości. Są też ci świadomi, którzy pracują dla agencji dezinformacji - hasbary i innych. Mam na myśli agentów, inaczej dezinformatorów. Ochoczo pisują oni na większości forach związanych z różnymi tematykami. Kontrolują oni większość forów związanych z różnymi tematykami, w tym biblijnymi. O czym więcej tu - http://poznanieprawdy.ucoz.pl/news/agenci_w_internecie/2014-09-20-27.

Dlaczego ludzie dają się na to nabrać?
Większość ludzi jest pod wpływem potężnej kontroli umysłu, o czym więcej przeczytasz tutaj - http://poznanieprawdy.ucoz.pl/news/2014-08-25-22

Umysł blokuje: telewizja, środowisko kolektywne, internet źle wykorzystywany.

Przykładowe indentyfikatory dla ludzi:
- mówiący o spisku - paranoik, chory psychicznie
- mówiący o Bogu - schizofrenik
- nie wierzysz w ewolucję, wielki wybuch - debil, idiota

Oczywiście owe indentyfikatory są całkiem odwrócone. W świecie, gdzie panuje powszechne odwrócone widzenie, owe identyfikatory wydają się poprawne.

W rzeczywistości to wygląda inaczej:
- mówiący o spisku - człowiek, który zbadał dokładnie rzeczywistość bądź człowiek, który zauważył rzeczywistość
- mówiący o Bogu - osoba, która widzi ścierające się siły dobra i zła, zarówno te widzialne jak i niewidzialne, osoba która wybrała prawdziwą piękność, mądrość, poznanie, moralność i wiele innych pięknych rzeczy, wybrała wieczność, czyli Boga
- nie wierzysz w ewolucję, wielki wybuch - człowiek mądry, który nie da się ogłupić, człowiek roztropny

Nie daj sobie fałszywego indentyfikatora! Nie daj się oszukać!

Ciekawy artykuł, niezwykle ważny:

http://proroctwa.com/teorie-spiskowe-2.htm

Wyświetleń: 1104 | Dodał: poznanieprawdy | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0